Gdzie można zrobić zmianę vhs na dvd?

Gdzie można zrobić zmianę vhs na dvd?

Dzień dobry. niezmiernie natomiast to niezmiernie pilnie potrzebuje adres firmy zajmującej się przegrywaniem filmów z formatu vhs na dvd.

Niezwykle proszę o pomoc!!!

VHSSS

Posty: 26

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, jaka ma to wykonać?

czastek6

Posty: 28

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to naprawdę robić bardzo rozważnie. Nie można byle komu powierzyć tak ważnych spraw.

Programista

Posty: 31

 
Witam. To prawda iż takie filmy są niesłychanie cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Motospec

Posty: 30

 
Cześć. Niesłychanie podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go trochę podkradnę. To niezwykle dobry pomysł na stworzenie niezwykle oryginalnego filmu z tego tak niezwykle ważnego wydarzenia.

szmagibuu5

Posty: 31

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to rzeczywiście robić niezwykle inteligentnie. Nie można byle komu powierzyć tak znaczących spraw.

090913123

Posty: 26

 
Dzień dobry. Odważny jesteś bo ja to się dobrze zastanawiam czy w ogóle być przy żonie jak będzie rodzić. Boję się iż nie podołam a to dopiero będzie znaczny wstyd. Nie chciałbym żeby się ze mnie potem śmiano.

Kruk

Posty: 24

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

21gregorek

Posty: 18

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Teraz wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

zwc18

Posty: 31

 
Hej. Oczywiście że nie ma problemu z odtworzeniem jakichkolwiek starych filmów. Wystarczy kliknąć w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i właśnie tak zrobiłem. Dzięki temu ja moje dzieci i wnuki dziś śmiejemy się ze starych rodzinnych pamiątek w postaci filmów z różnego rodzaju wydarzeń.

zeus83

Posty: 33