gdzie kupić opony do ciężarówek

gdzie kupić opony do ciężarówek

Czy znacie dobry serwis opon ciężarowych na Podkarpaciu? W ostatnim roku miałem kilka problemów technicznych z dotychczasowym ogumieniem i potrzebuję kogoś, kto mi doradzi przy zamianie i zajmie się pilniejszymi naprawami w razie czego.

HaNzo

Posty: 1

 
U polskich przewoźników cały czas jest presja na bardzo niskie ceny. Każdy oszczędza, a oszczędzanie na ogumieniu to niebezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu.

Raryua

Posty: 4

 
To akurat prawda, że rzadko się zdarza, żeby sklep prowadził jeszcze serwis mobilny ogumienia, dlatego uważam, że nieco bardziej godni zaufania.

WTFurdoin

Posty: 32

 
Radialne opony to jeszcze krótka historia. Zaledwie 60 lat na rynku, więc ogumienie ciągle się udoskonala. Kierowcy mają wrażenie, jakby postęp technologiczny się zakończył, a to nie jest do końca prawda.

Matusiński

Posty: 2

 
Myślę, że w tym tygodniu, jeszcze przed świętami może trafią się jakieś ciekawe promocje. Właśnie opłaca się brać opony na przejściu sezonów.

Laleczka

Posty: 2

 
Jeszcze zależy na jakich ładunkach maksymalnych jeździsz. Wydaje mi się, że już nie ma taniego i dobrego ogumienia. Wysoka inflacja porobiła i ten rynek, dlatego lepiej zainwestować w coś sprawdzonego.

jonek91

Posty: 20

 
Serwisuję wózki widłowe i odpowiadam też za wymiany opon. Wiele razy korzystałem z usług www.res-tires.pl, bo mają właściwie do każdego zamówienia rozwiązanie. Ogumienie solidne, na gwarancji i przede wszystkim oryginalne. Kilka tysięcy opon od ręki do wyboru, więc to stawia ich w czołówce branżowej właściwie.

elaela00

Posty: 16

 
Zawsze sprawdzam, które marki ogumienia prowadzą badania. Czy mają działy B+R i ile pieniędzy poświęcają na odkrywanie nowych technologii. Akurat Michelin to jeden z lepszych przykładów, gdzie można zauważyć sporą różnicę w jakości opon radialnych.

Dobruśw90

Posty: 3