nietypowe prezenty handmade, poszukuję

nietypowe prezenty handmade, poszukuję

Czy ktoś z was zamawiał kiedyś szycie maskotek z rysunków dzieci? Czy takie zabawki wykonywane są z dobrej jakości materiałów? Byłam bym bardzo wdzieczna, gdybyście mi napsiali coś o takich zabawkach.

Bankowy

Posty: 4

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Kalleycle

Posty: 34

 
Dokładnie tak jak piszesz. Mój syn chodzi na warsztaty z igłą i nitką do http://www.gosilandia.pl. Jest niezwykle usatysfakcjonowany z tych zajęć. Realizuję tam własne projekty, szyje inne maskotki.

RuFiK

Posty: 7

 
Jest wiele stron, które oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Anno Domini

Posty: 15

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

namok 

Posty: 5

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są naprawdę świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują własne pomysły i szyją co chcą. A to jest bardzo ważne.

himmmu78

Posty: 8

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, iż dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

xacax

Posty: 18

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam przeróżnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, jakie poprawiają zdolności manualne.

włodek

Posty: 9

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować własne projekty. Ale czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

dziubbek56

Posty: 6

 
Warsztaty z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, albowiem mnóstwo porządnych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

SZczecinek23

Posty: 10