medycyna dalekiego wschodu

medycyna dalekiego wschodu

Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia związane z medycyną chińską labo tybetańską i może się podzielić swoimi opiniami na temat stosowania takich metod leczenia? Mam problemy z bolącym kręgosłupem i standardowe leczenie u mnie nic nie daje. Szukam więc jakichś metod alternatywnych.

Yuri20

Posty: 1

 
Akupunktura pomaga, o czym świadczy popularność przychodni Narantem w Warszawie. Lekarze poszukują przyczyny schorzenia, a nie leczą tylko objawów, a to dość duża nowość dla większości krajowych pacjentów.

Rico

Posty: 10

 
Myślę, że obecnie z medycyną chińską można osiągnąć wiele pozytywnych efektów dla zdrowia, ale trzeba wiedzieć, gdzie i u kogo się leczyć, bo źle prowadzone terapie mogą również przynosić wiele problemów i skutków ubocznych więc znajomość metod leczenia jest bardzo istotna.

Nowe-Torby

Posty: 2

 
Medycyna indo-tybetańska charakteryzuje się ogromną skutecznością, bo patrzy na pacjenta całościowo, a nie tylko częściowo.

Marioleczka

Posty: 6

 
Przecież nawet w lekach dostępnych na receptę i popularnej farmakologii zawsze jakieś zioła lub substytuty występują. Całe leczenie tak naprawdę pochodzi od ziół.

Kitas

Posty: 13

 
Jak zwykła medycyna nie daje radę to faktycznie Daleki Wschód może pomóc, ale jeśli tak to szukaj miejsc, gdzie leczenie będzie prowadzone w zgodzie z naszym prawem i przychodnia będzie miała odpowiednie upoważnienia od wojewody, by takie formy leczenia stosować.

Lupusx

Posty: 7

 
Możliwe, że medycyna tybetańska przy odpowiednim wykorzystaniu ziół faktycznie będzie dawać dobre efekty, ale trzeba faktycznie mieć też pewność, że prowadzona przychodnia będzie prowadziła działalność na odpowiednim poziomie i znajomość medycyny chińskiej będzie dobra.

Hymnny4

Posty: 8

 
Zioła dobrze skomponowane okazują się często silniejsze od terapii antybiotykowej, a nawet klasycznych leków na receptę, ale lekarze wykształceni w zachodnim systemie rzadko się do nich odwołują. Niestety.

Marko

Posty: 12