wakacje all inclusive, znacie coś ?

wakacje all inclusive, znacie coś ?

A co powiecie na wakacje all inclusive? Czy są rzeczywiście zawsze takie nudne? Wyjechać chcemy z dziećmi, więc musi być to jakaś konkretna propozycja. Dziękuję.

Mord

Posty: 9

 
To idealnie się składa, że znalazłam ten wątek. Mam zamiar w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc szukam propozycji wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

Acclaim

Posty: 27

 
Ja też wolę aktywną formę, szczególnie gdy już odpocznę ze dwa dni po przyjeździe. W przyszłym roku będziemy też szukali czegoś atrakcyjnego w ramach takich wakacji all inclusive. Może się coś ciekawego znajdzie.

Acclaim

Posty: 16

 
U nas podobna decyzja co do wycieczek all inclusive i oczywiście bez żałowania :) W zasadzie cenowo wyszło chyba podobnie, gdybyśmy mieli organizować sobie samodzielnie rozrywkę na urlopie.

codePerformance

Posty: 18

 
A ile dokładnie kosztują takie wakacje rodzinne all inclusive, biorąc pod uwagę egzotyczne kraje? Dokładnie chodzi mi o to, ile więcej trzeba wydać niż jadąc normalnie. Może bym się skusiła, a coś dokładnie polecacie, jakieś biuro podróży?

Fanatyk

Posty: 23

 
Jak chcecie skorzystać z fachowo przygotowanych wycieczek all inclusive, to polecam to biuro podróży http://clubmed.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń, byłam sama i czułam się bezpiecznie.

mazi1991

Posty: 23

 
O sporo lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć naprawdę, ponieważ zapewnioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, wobec tego nie polecamy w przypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Zwłaszcza jeżeli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się cudownie. Masz wszystko pod ręką.

yarpen2

Posty: 25