Parking lotnisko warszawa a mój samochód?

Parking lotnisko warszawa a mój samochód?

Cześć. Interesuje mnie jakiś sprawdzony parking okecie, na jakim będę mógł zostawić swój samochód podczas wizyty na lotnisku Chopina? Jakieś propozycje?

zlyharyy

Posty: 30

 
Parking na Okęciu w godzinach szczytu, gdy realizowanych jest najwięcej odlotów i przylotów to dość problematyczna kwestia. Przekonałem się o tym wielokrotnie, ale nauczony doświadczeniami postanowiłem rezerwować wcześniej sprawdzony parking. Ponadto płacę za niego mniej składając rezerwację z wyprzedzeniem.

miner33

Posty: 23

 
Długo zastanawiałem się nad tym, jaki parking Okecie wybrać z racji mojego wylotu na 3 dni za granicę. Chciałem pozostawić auto blisko lotniska na parkingu strzeżonym i monitorowanym, aby później wygodnie wrócić do mieszkania pod Warszawą. Udało mi się to.

mniszek56

Posty: 19

 
Długo rozglądałam się za sprawdzonym parkingiem na Okęciu aż ostatecznie wybór padł na http://www.parkingokecie.eu. Zwracałem wyjątkową spostrzeżenie na ceny, które obowiązują na kilku parkingach. W tym wypadku cena okazała się bezkonkurencyjna.

Bardzo mocno polecam ich usługi!

Wacław

Posty: 18

 
Konkurencyjna cena to główny zamiar poszukiwań klientów, którzy wybierają parking przy lotnisku Okęcie. Nie da się ukryć, że wybór jest dość szeroki. Wiadomo, ze najbliżej lotniska zapłacimy największą sumę za parking, ale oddalając się nieco i szukając parkingu mamy szansę na rzeczywiście atrakcyjne ceny. Niektóre pozwalają zaparkować na 7 dni za zaledwie 50 pln.

okruchowy

Posty: 24

 
Miałem do czynienia z rzeczywiście bardzo wieloma firmami, które świadczą usług parkingowe w pobliżu lotniska Okecie. Parking Okecie to konieczność dla wszystkich, którzy docierają swoim samochodem na lotnisko, a więc zarówno dla mnie.

Polecam wybierać monitorowane parkingi, które są jednocześnie strzeżone przez kompetentną osobę. To zawsze większe bezpieczeństwo.

marq

Posty: 19

 
Bardzo często odwiedzam jeden sprawdzony parking Okecie, który w mojej opinii wymaga polecenia. Nie chcę zostać posądzony o kryptoreklamę, a więc namiary na niego mogę Wam podać po kontakcie na prywatną wiadomość. Płacę 50 złotych za 7 dni na parkingu, rewelka :)

Dr Nemo

Posty: 29

 
W kontekście poruszonego tematu parkingów na lotnisku w Warszawie dodam, że najbliżej samego lotniska parking będzie kosztował rzecz jasna najwięcej. Najlepszą szansą na zminimalizowanie kosztów jest zostawienie auta na parkingu, który jest nieco oddalony od portu lotniczego.

Sam praktykuję takie rozwiązanie i nie narzekam.

Gerda

Posty: 23

 
Nie rozumiem szoku poniektórych związanego z tym, że parking lotniska w Warszawie pobiera większe opłaty niż wszystkie inne. Wiadomo, iż lotnisko to miejsce, w którym nie jest tanio, o czym przekonało się niezmiernie dużo osób.

Ze swojej perspektywy mogę polecić szukanie parkingów, które są trochę oddalone od lotniska.

Lalka

Posty: 25