wakacje all inclusive, znacie coś ?

wakacje all inclusive, znacie coś ?

Planujemy urlop i padło na Egipt. Jak macie jakieś rozeznanie w ofertach wakacji all inclusive, chętnie sprawdzimy. Im więcej ofert, tym bez wątpienia lepiej. Z góry dziękujemy za zainteresowania :D

Boss

Posty: 11

 
Polecam zajrzeć na ich stronę clubmed.pl. To organizator wycieczek all inclusive na całym świecie. Mają renomę, są na ryku od 1950 roku. My zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się w tamtym roku :)

Dziadek

Posty: 17

 
Jakbym miała skorzystać z takich wycieczek rodzinnych all inclusive, to na bank musiałabym mieć potwierdzenie, że to rzetelny organizator. Tyle się teraz słyszy o porwaniach dzieci. Wiadomo, jak jakieś znane biuro to bez wątpienia bez stresu, ale teraz potworzyło się mnóstwo nowych organizatorów. Takim ciężko zaufać.

Kitas

Posty: 16

 
Nawet bez opieki i tak bym się na którąś z takich wycieczek all inclusive wybrała. Mam córkę 7 lat, więc zawsze znajdujemy sposób na nudę. W tamtym roku nie byliśmy nigdzie, więc czas na rewanż :)

Miki

Posty: 8

 
Jakbym miała skorzystać z takich wycieczek rodzinnych all inclusive, to na bank musiałabym mieć potwierdzenie, że to rzetelny organizator. Tyle się teraz słyszy o porwaniach dzieci. Wiadomo, jak jakieś znane biuro to oczywiście bez stresu, ale teraz potworzyło się sporo nowych organizatorów. Takim ciężko zaufać.

Motospec

Posty: 28

 
Mnie się marzą typowo aktywne wakacje all inclusive. Szukam jakiegoś organizatora, który przykłada do tej kwestii szczególną uwagę. Chodzi mi o instruktorów.

edek

Posty: 13

 
No dokładnie, bo nie wszędzie masz full opcję. Bywa i tak, że niby wakacje all inclusive, a jak gdzieś dalej jedziesz nawet w ramach organizowanej wycieczki, to musisz mieć swoje jedzenie. Tak mieliśmy właśnie w Egipcie.

labuh

Posty: 9