Muzeum dla dzieci Kołobrzeg

Muzeum dla dzieci Kołobrzeg

Witam, chciałbym zabrać swoje dziecko do muzeum w Kołobrzegu, jakie tak niezwykle jest polecane, to 6D. Co sądzicie o takiej atrakcji, jakie macie wrażenia, czy to nie za olbrzymie jak na 4 latka.

Miki

Posty: 8

 
Wrażenia ekstra, tak więc ja też przyłączę się do polecenia tego miejsca. Bardzo pomysłowe muzeum w Kołobrzegu, które koniecznie trzeba odwiedzić. Zwiedzanie go to jedna wielka niespodzianka, nie wiadomo z czym za chwilę się zetkniesz. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.

Kitas

Posty: 13

 
To muzeum dla dzieci w Kołobrzegu gorąco wszystkim polecam http://muzeum6d.pl. Dla rodziców z maluchami gwarantowane super spędzone chwile, pełno wrażeń, ekstra sprawa.

Krzy25

Posty: 23

 
Chyba nie ma lepszych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu jak to muzeum. Poza tym organizują jeszcze inne wycieczki, można zwiedzić cały Kołobrzeg i dowiedzieć się sporo cennych rzeczy na temat miasta. Moim dzieciom bardzo się podobało, teraz mamy zamiar skorzystać z podobnej atrakcji w Poznaniu.

pawel253

Posty: 14

 
To najważniejszy teraz punkt jeśli chodzi o zwiedzanie Kołobrzegu. Historia jest tu podana w nowoczesny sposób, który trafia do dzieci jak nic;) Pozdrawiam i polecam gorąco.

labuh

Posty: 30

 
Mnie też się podobało, choć poszłam tam jako opiekunka do dzieciaków. Jeżeli chodzi o atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to chyba jeden z lepszych pomysłów. Dzieci mogą się tu dużo dowiedzieć, nie jest to zwykłe muzeum, całkiem inne od wszystkich pełne niespodzianek i wrażeń zmysłowych, które najbardziej się podobają.

Dresik

Posty: 25

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

Kuniarz

Posty: 25

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu warto pójść do tego rybackiego muzeum i skorzystać ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co warto zobaczyć w Kołobrzegu. Bardzo fajnie zorganizowany projekt.

TomekK

Posty: 18

 
W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś bardziej góry nam wychodzą w wakacje:) Ale w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, która tam była i bardzo chwaliła sobie to miejsce, że lepszych wrażeń to nie ma. Bardzo spoko pomysł i oczywiście jego realizacja.

daria34

Posty: 13