Czy polecicie artykuł na temat szlaku na szpiglasowy wierch ?

Czy polecicie artykuł na temat szlaku na szpiglasowy wierch ?

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat lokalizacji tj. przełęcz pod chłopkiem? Macie z nią jakieś pozytywne bądź negatywne doświadczenia? Dajcie znać :)

zimosik6

Posty: 12

 
Długo szukałam informacji na ten temat, który szlak na szpiglasowy wierch będzie dla mnie bezdyskusyjnie najlepszy. Taką wiedzę zdobyłam dzięki temu forum :)

TomekK

Posty: 14

 
Spodobała mi się dolina gąsienicowa szlaki, którymi mogłem do niej dotrzeć były bardzo zróżnicowane. W związku z tym wyprawa w tym kierunku nawet kilkukrotna miałaby spory sens z punktu widzenia miłośników gór. Polecam serdecznie ten kierunek :)

Black_Riot

Posty: 20

 
Mam sprawdzony szlak na rysy, który nigdy mnie nie zawiódł. W razie zainteresowania mogę Wam go szczegółowo opisać. Wystarczy, iż ktokolwiek będzie chciał go poznać. Nie jest on najkrótszy, niemniej jednak uwzględnia fajne widoki, jakie towarzyszą wędrówce. Tak to wygląda :)

Pamooko

Posty: 24

 
Jeszcze nigdy nie wchodziłem na Morskie Oko, więc chętnie przeczytałem Wasze odpowiedzi na temat tj. szlak na morskie oko. Mam nadzieję, że wykorzystam któryś ze szlaków w praktyce.

codePerformance

Posty: 19

 
Wielokrotnie słyszałem o tym, iż istnieje coś takiego jak przełęcz pod chłopkiem. Odnoszę wrażenie, że to przełęcz, która cieszy się niewielką popularnością, choć jest dość atrakcyjna. Z resztą przekonacie się o tym sami, by wyszukacie na jej temat informacje w sieci.

lejdee

Posty: 22

 
Mogę wypowiedzieć się na temat szlaku na morskie oko, który znalazłem w Internecie, a mianowicie w obrębie tej strony internetowej: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/szlak-na-morskie-oko-i-czarny-staw-pod.html. Dzięki niemu możecie zajrzeć nad Czarny Staw. Polecam!

wolnośććć

Posty: 23

 
Bardzo polecam przełęcz pod chłopkiem, na którą docierałem szlakiem zielonym, któremu sprosta praktycznie każdy. Należy wziąć jednak pod uwagę, iż przełęcz znajduje się na sporej wysokości nad poziomem morza, a w związku z tym wędrówka może okazać się niektórym dość męcząca :-)

gumisiek45

Posty: 13