wynajem kamperów Warszawa, jaka firma ?

wynajem kamperów Warszawa, jaka firma ?

Czy jest coś takiego jak wynajem kamperów w Warszawie i ile ewentualnie taka przyjemność kosztuje? Chce wyruszyć w drogę, ale nie chce kampera kupować.

Dyduś45

Posty: 4

 
Dla mnie kamper to super przygoda. Kocham takie wyjazdy i polecam innym. Warto się przekonać czy to jest dla Was coś odpowiedniego, bo opinie są bardzo różne.

Lupusx

Posty: 13

 
Według mnie kamper wynajem z Warszawy to super pomysł. Korzystam z firmy https://wakacjecamperem.pl i zawsze mają dla mnie super oferty, dlatego zachęcam do sprawdzenia.

Marys56

Posty: 9

 
Od czegoś trzeba zacząć przygodę z kamperami, dlatego zacznijcie je wynajmować. Nie od razu na wyjazd do Chorwacji, ale gdzieś blisko. Warto się przejechać zobaczyć jak tym się jeździ i jak w tym się będzie spało. Wiele osób niestety rezygnuje po jednej nocy.

ZaNK3R

Posty: 4

 
Od zawsze wykorzystujmy komfortowe kampery do podróży i nie wyobrażamy sobie innej formy wakacji. Warto spróbować żeby się przekonać czy to jest dokładnie to, czego szukacie. Nam się to podoba.

Michaś

Posty: 6

 
Co roku wynajmujemy kampera na dwa tygodnie? Jeżeli bierze się na dwa tygodnie to wtedy cena jest niższa, wobec tego wynajem kamperów wychodzi nam jeszcze niezwyklej opłacalnie. Zawsze można dogadywać się z właścicielem. My tak robimy i jedziemy sobie w inne miejsca nawet do Hiszpanii. Polecam takie

beata77

Posty: 17

 
Spanie na dziko nie jest dobrym pomysłem zwłaszcza w innych krajach. Nasz kamper to nowa maszyna, dlatego trzeba będzie go parkować w bardzo bezpiecznym i pewnym miejscu. Wtedy lepiej nam się będzie spało.

Lupusx

Posty: 7

 
Zawsze wynajmuje kamper w Warszawie, bo na jego zakup mnie nie stać, dlatego polecam takie rozwiązanie innym osobom. Nie jest drogo, dlatego można sobie na to pozwolić i miło spędzić czas z rodziną.

batmann

Posty: 7

 
Mam taką radę dla wszystkich, którzy tutaj piszą i nie mogą się doczekać przygody w kamperze. To nie jest przygoda dla każdego. Tutaj trzeba mieć właściwe nastawienie. Jeśli ktoś należy do tych, co wciska gaz w podłogę i jedzie na wakacje to niech zapomni o kamperze. Tutaj jedziemy wolny, delektujemy się otoczeniem i nie spieszymy się nigdzie.

Klakier

Posty: 13

 
Wynajmowałem różne kampery w Warszawie, ale moja rodzina nie poczuła tego klimatu. Dzisiaj wróciliśmy do tradycyjnych podróży, ale kto wie może do kampera jeszcze wrócimy?

basiulka45

Posty: 5