Phuket wyspa egzotyczna - szukam!!

Phuket wyspa egzotyczna - szukam!!

Interesuje mnie podróż Tajlandia birma. Jak ktoś coś, to czekam. Pewnie z biurem takie wycieczki są bezpieczniejsze, ale nie ukrywam, że indywidualnie też wchodzi w grę.

Lechu-3-5-1

Posty: 8

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeśli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking oczywiście dał najbardziej w kość, bo pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

Miklasz

Posty: 20

 
Słoneczne wyspy w Tajlandii to znakomity sposób, żeby odpocząć. Takie wakacje to prawdziwe wakacje. Polecam każdemu, kto nie ma pomysłu. Z cenami nie jest najgorzej, można poszukać tańszego biura lub zdecydować się na indywidualny wyjazd.

serum56

Posty: 14

 
Jak w planach macie słoneczne wyspy i takie właśnie wakacje to polecam Tajlandię, spokój jak trzeba, po prostu różne życie. To link do sprawdzonej, zaufanej agencji thailand-trips.pl. Układasz sobie plan, jak ci się podoba.

Yuri20

Posty: 19

 
Ile taniej może być, jak się zdecydujemy na własną rękę? Jak na razie ceny hotelu itp. nic na nie mówią. Azja od dawna jest miejscem, do jakiego chcemy się wybrać całą rodziną. Byłyby to najpiękniejsze indywidualne wakacje. Jednakże szukamy nieco tańszej alternatywy.

donbagino

Posty: 23

 
Oj tak Phuket to porządne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu bardzo gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą często wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

seweryn

Posty: 14

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wtedy, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, które planowane są przez tamtejsze agencje turystyczne. Wiele taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i później można rzeczywiście jechać na własną rękę.

pirat777

Posty: 22