Muzeum poznań, co polecicie ?

Muzeum poznań, co polecicie ?

Gdzie można liczyć na dobrze zorganizowane urodziny w Poznaniu dla dziecka? Chodzi mi o coś mega oryginalnego, animator non stop. Czekam na waszą pomoc, syn ma 6 lat.

GeoFort

Posty: 13

 
Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, którego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

wiesław11

Posty: 14

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, które potrafi połączyć świetną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

Oct714

Posty: 23

 
Na urodziny dla dzieci w Poznaniu to najlepsze miejsce, sama jeszcze nie korzystałam z tej atrakcji, ale moja córcia była na urodzinach koleżanki i wrażenia przyniosła niemałe wciąż coś wspomina. Dlatego sama też będę chciała skorzystać z tej oferty. Tak czy inaczej miejsce arto odwiedzić. Pozdrawiam i polecam.

ui5609

Posty: 14

 
Wrażeń aż za sporo chyba jak na jeden raz:) Poważnie mówiąc jednakże o tym muzeum z poznania to idealne miejsce, żeby się rozerwać. Byłam tam z dziećmi i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czeka mnie kolejne wyjście, bowiem dzieciaki znowu chcą:) Cóż jak mus to mus.

Madzia

Posty: 22

 
Nie miałam pojęcia, że to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, że jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i bardzo chce. Teraz już wiem, że jest tu super.

olek54

Posty: 15